free web maker

Reference
uživatelů programu naších programu

Pokud chceš zjistit více o programu PRO100, KRAY rendru nebo CUT100.

Nábytek Mikulík

" Je pro nás velmi důležité, abychom byli schopni našim zákazníkům co nejvíce přiblížit reálnou podobu jejich vysněného interiéru. Díky programu PRO100, jeho velmi jednoduchém uživatelském ovládání a nesčetným možnostem, jsme velmi rychle schopni našim zákazníkům připravit reálné 3D vizualizace.
Program PR0100 nám nejen pomáhá s přenesením představ zákazníků do fotorealistické vizualizace, ale přináší i velkou úsporu času a velmi podstatně přispívá k úspěšnosti realizovaných zakázek.

Za celou naši historii spolupráce s programem PRO100 si velmi ceníme jak celkových možností tohoto softwaru, tak i spolupráce a profesionální komunikace s pány Bubikem a Zwyrtkem."

Majitelé rodinné firmy Nábytek Mikulík.
Ve Vranovicích dne 2014-08-13
Nábytek Doležal

"Jsme malá rodinná firma o 5 lidech s tradicí od roku 1992. Rád bych se podělil o zkušenosti s programem PRO100 a CUT100.
Program PRO100 a CUT100 (dříve Nowy Rozkrój) používáme od září 2008. Za tu dobu se oba programy staly nezbytnou součástí naší firmy.


CUT100 (dříve Nowy Rozkrój)
V době „před Nowy Rozkrój“ jsme měli mnoho odpadů. Po zakoupení Nowy Rozkrój jsme tento program používali pouze pro větší zakázky. Zjistili jsme, že za ¾ roku se nám cena programu vrátila v ušetřených zbytcích. Nyní používáme program CUT100 (dříve Nowy Rozkrój) i pro malé zakázky. Nyní již jen šetříme tisíce korun každý měsíc.
Navíc se nám líbí, že některé naše připomínky k programu jsou řešeny a vyřešeny. Nákup programu CUT100 pro nářezové plány byla nejefektivější a nejnávratnější investice.


PRO100
V době „před PRO100“ jsme buď nekreslili nábytek vůbec a spoléhali jsme na představivost zákazníka, nebo jsme kreslili kuchyň tzv. „od ruky“. Toto bylo ale buď sázka do loterie, zda se bude nábytek zákazníkovi líbit, nebo to bylo velice časově náročné a nedej bože, když zákazník chtěl něco změnit.
Občas si zákazník přinesl svůj návrh, který draze platil architektům. Tyto návrhy ale byly často technicky nedokonalé, nebo neproveditelné. Uvědomili jsme si nezbytnost pořídit si vlastní grafický program.

Vyzkoušeli jsme více programů pro vizualizace interiérů. Dokonce jsme jeden levnější (cca 10000 Kč) koupili. Ale po zavedení do provozu nám vůbec nevyhovoval. PRO100 se nám nejprve zdál drahý, ale když jsme zjišťovali funkce, jednoduchost ovládání a další přívětivé věci v tomto programu, zjistili jsme, že je tento program pro nás tou správnou volbou. Program PRO100 jsme zakoupili (společně s Nowy Rozkrój, nyní CUT100). Naše podnikání vzrostlo, už jsme nebyli v očích zákazníků jen nějací tuctoví „garážmistři“, ale skuteční profesionálové. Můžeme si vytvářet vlastní styl nábytku a ten ukládat do knihovny a použít komponenty opakovaně, třeba i za několik let.

V současné době k nám chodí spousta zákazníků pouze si nechat pouze navrhnout nábytek, zaplatí nám za návrh a pak si nábytek vyrobí buď sami, nebo to zadají nějakému známému. Proto jsme pro
naše zákazníky zavedli službu onlinenavrhy.cz.
Jsme rádi, že program PRO100 existuje a my ho můžeme používat."

Martin Doležal
Nábytek Říha

" Jsme malá rodinná firma o 5 lidech s tradicí od roku 1992.
Rád byProgram PRO100 používáme v naší firmě několik let. Nejen, že v něm zákazníkům můžeme ukázat 3D vizualizaci, ale také v něm vytváříme instalační plány pro přípravu před instalací nábytku, obzvláště kuchyní. Pro nás je pak program velkým pomocníkem při technologické přípravě výroby.
Ve spolupráci s programem CUT100 si vytváříme nářezové plány, díky nimž pak na dílně víme, jak nejlépe využít materiál a které hrany olepit a jakou ABS hranou. Nářezové plány nám také umožňují přesně spočítat cenu navrhovaného nábytku a potřebný materiál.
Vytvořili jsme si knihovny, v nichž je nábytek konstruován přesně podle našich zvyklostí a navíc nám to umožní udělat si přesný výpis materiálu pro objednání včetně objednacích kódů.

V případě jakýchkoliv problémů nám Váš tým vždy dokázal rychle pomoci. "

Jan Říha
Kintex

" S programem PRO100 pracuje naše společnost již řadu let. Výhodu proti jiným programům na tvorbu 3D vizualizaci spatřuji zejména v intuitivním ovládání a možnosti rychlého nastavení potřebných parametrů.
V případě jakýchkoliv problémů nám Váš tým vždy dokázal rychle pomoci.
Vzhledem k tomu, že využíváme program na samé hranici jeho možnosti oceňuji Váš vstřícný a rychlý přístup při řešení našich dotazů. Věřím, že se vývoj programu nezastaví a budeme ho tak moci využívat ještě v širším rozsahu.

Program PRO100 nemůže nahradit kreativitu člověka, ale pomáhá ji rozvíjet, proto ho doporučuji všem, kteří se zabývají interierovou architekturou a designem. Naše investice do nákupu licencí se rozhodně vyplatila."

Robert Matula - jednatel

Pokud jste uživatelem našeho software, máte své webové stránky a chcete být tady - umístěne na své www stránky tento odkaz:

<a title="Program PRO100 pro vizualizace interiérů" href="http://www.pro100.cz"><img src="http://support.pro100.cz/logo/pro100-logo.png" border="0" alt="Program PRO100 pro vizualizace interiérů" width="280" height="82" /></a>

A zašlete nám krátkou recenzi!

Uživatelé PRO100 a CUT100

Někteří uživatelé našich programů v ČR podle krajů


Pokud jste uživatelem našeho software, máte své webové stránky a chcete být tady - umístěne na své www stránky tento odkaz:

<a title="Program PRO100 pro vizualizace interiérů" href="http://www.pro100.cz"><img src="http://support.pro100.cz/logo/pro100-logo.png" border="0" alt="Program PRO100 pro vizualizace interiérů" width="280" height="82" /></a>

A dejte nám vědět!

Kancelář

PRO100 software, spol. s r.o.
Vranovská 102
Brno-Husovice 61400
Czech republic