z PRO100 do WebCut


Doplňkový modul pro editaci hran a export
seznamu přířezů do aplikace WebCUT firmy JAF HOLZ.

WebCut je online aplikace firmy JAF HOLZ pro formátování a olepování přířezů. Aplikace umožňuje importovat seznamy přířezů včetně olepení, materiálů a dalších potřebných údajů.

Program PRO100 standardně neumožňuje editaci typu hrany, ale uvádí pouze informaci, které hrany přířezů mají být olepené a které nikoliv. Konkrétní typy hran a editaci vlastností hran se provádí až po exportu seznamu přířezů do programu CUT100.
Modul Export WebCut umožňuje editaci vlastních typu hran přímo v programu PRO100.
Vyexportovaný textový soubor lze bez nutnosti další úpravy importovat do aplikace WebCut - https://www.jafholz.cz/

editace hrany

Specifickou hranu lze přiřadit pro každou stranu přířezu zvlášť. Každá hrana může mít automatický název, který bude převzatý z názvu materiálu přířezu, sílu a šířku.
Přířezům, které mají definovány hrany ve vlastnostech objektu na záložce výkazy je automaticky hrana upravena na výchozí hranu, kterou je ABS 0,5.
Export seznamu přířezů pro WebCut je dostupný v Seznamu přířezů ve Výkazech a kalkulacích jako další volba exportu pod exportem do CUT100 - Optimalizace. Nebo v nabídce Soubor > Export > WebCut.

export kusovníku do WebCut

Modul je k dispozici pro všechny uživatele programu PRO100 verze 6 a je zdarma. Manuál je ke stažení  zde. Pokud máte zájem o tento modul prosím kontaktujte nás.

Kancelář

PRO100 software, spol. s r.o.
Vranovská 102
Brno-Husovice 61400
Czech republic