Objednávka software

software pro návrhy nábytku a vizualizace interiérů

PRO100 je profesionální 3D software pro projektování nábytku a návrhy interiérů s okamžitou kvalitní 3D vizualizaci. Vyznačuje se jednoduchou a intuitivní obsluhou, profesionalitou řešení, množstvím nástrojů a možností tvorby vlastních, i atypických kusů nábytku.


Všechny naše produkty lze po uhrazení faktury vyzvednout v naši kanceláři v Brně. Objednat si je můžete prostřednictvím objednávkového formuláře, e-mailem, telefonicky nebo zasláním závazné objednávky poštou. 
V případě objednávky po internetu uveďte, prosím, Vaše telefonní číslo pro potvrzení platnosti Vaši objednávky. Objednané produkty zasíláme pomocí expresní balíkové služby DPD na dobírku (platba pouze v hotovosti) nebo po uhrazení zálohové faktury.

V případě platby bankovním převodem vystavujeme odběratelům
zálohovou fakturu na celou částku. Po uhrazení příslušné částky produkty spolu s koncovou fakturou zasíláme zákazníkům na požadovanou adresu.

Všechny licence jsou trvalé
bez dalších poplatků - platíte pouze jednou a používání programu není spojeno s žádnými dalšími poplatky. Licence programu PRO100 je včetně knihoven nábytku, prvků a materiálů (cca 4,5 GB). Programy jsou chráněny USB hardwarovým klíčem - programy můžete nainstalovat na více počítačů, ale pracovat lze pouze tam, kde je zrovna vložen USB klíč do USB prortu počítače. Instalace nových licencí zasíláme na USB flash disku. Instalace doplňkových modulů jsou zasílány pouze elektronicky.


Nejnovější verzi programu PRO100 je verze číslo 6.41.
Aktuální ceny dle ceníku.Používání programu PRO100 není spojeno s žádnými skrytými poplatky!

Kancelář

PRO100 software, spol. s r.o.
Vranovská 102
Brno-Husovice 61400
Czech republic